Dodany: 2013-06-20 11:28:40

 

Podejrzani zakochaniPolskie filmy od dawna nie mają jakości i od dawna mówi się raczej o szmirach niż polskich filmach. film Podejrzani zakochani z kiepską obsadą mało elastycznych aktorów to przede wszystkim pierwszy grzech tej produkcji.

 

Kolejnym jest fakt, że film Podejrzani zakochani to przede wszystkim fabuła, która może nadawać się do skeczu, jednak długi film pełnometrażowy z taką fabułą po prostu musi nudzić.

 

filmy online, jak te nie mają zbyt wielu odsłon co pokazuje, że nie są one najlepsze, bo nikt nie chce ich oglądać nawet za darmo. filmy online takie nie mają szans na wybicie sie, jeśli od samego początku nie mają w sobie czegoś więcej, jakiegoś akcentu, który by ten film wyróżniał. Nawet zrobienie tego filmy jak filmy 3d lub filmy hd mogłoby pomóc, gdyby jednak ktoś to dobrze przemyślał. W obecnej sytuacji film ten jest przede wszystkim mało przejrzysty i sprawia, że nie można mówić o czymś ciekawszym, czy czymś, co pozostanie w głowie każdego z nas. Filmy takie nie przetrwają nawet jednego sezonu, przez co zwyczajnie umrą śmiercią naturalną i nadal w polskim kinie pozostaną tylko kile, chłopaki nie płaczą, czy kultowe psy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Podejrzani zakochani
Nick: