Dodany: 2013-06-20 11:21:18

 

Opuszczenifilm Opuszczeni to opowieść o kosmonautach, którzy na statku zaczynają poważnie chorować co zmienia ich życie.

 

Okazuje się, że nie tylko zaczynają mieć koszmary senne, ale również przestają kontrolować to, co dzieje się z ich życiem. film Opuszczeni pokazuje jednak, że żaden z nich nie może jednak liczyc na pomoc zewnętrzną, muszą więc liczyć tylko na siebie, jednak jak sobie dac z tym radę, kiedy nawet najbliżsi współpracownicy nagle stają sie inni, stają się wrogami.

 

filmy online, jak te polecamy miłośnikom wysokiego poziomu adrenaliny we krwi. filmy online takie czy to filmy hd czy to filmy 3d – można oglądać na wielkim ekranie czy też w domowym zaciszu, jednak w każdym z tych miejsc nasza reakcja na ten film będzie taka sama przez co okazuje sie, że nie trzeba potworów, czy zbędnych krwawych jatek by wystraszyć widza. Film ten jest tego doskonałym przykładem. Przekona się o tym każdy, kto będzie miał szansę obejrzeć ten film. Przekonacie się sami – obejrzyjcie i oceniajcie, bo warto.Dodaj nowy komentarz do artykułu Opuszczeni
Nick: