Dodany: 2013-06-20 10:54:16

 

Immortal – kobieta pułapkaFilmy, które dziś można uznać za te, które nie są już atrakcyjne, bo są zbyt fantastyczne, zbyt nieogarnięte i zbyt fantazyjne to takie jak film Immortal – kobieta pułapka.

 

film Immortal – kobieta pułapka to przede wszystkim coś, co nie zmienia nie tylko obraz całego kina, ale również zmienia obraz nas samych jako widzów. Skoro powstają takie filmy to, to co jest najważniejsze – czyli nasz gust filmowy i pragnienia się zmieniają. filmy online, które tak jak ten tu przedstawiają kobietę, która żyje pod ziemią, płacze niebieskimi łzami i daje nieśmiertelność człowiekowi z głową ptaka, to wszystko sprawia, że nie jest to najlepszy przykład na to, jakie filmy dziś oglądamy.

 

Dlaczego tak jest? Dlaczego wybieramy filmy 3d i filmy hd o takiej fantastyce zamiast czegoś nieco bardziej naturalnego? Na to pytanie można sobie odpowiedzieć przede wszystkim stwierdzając, że brak nam jako społeczeństwu jakiegoś przeniesienia się nieco w inny świat, w coś, co nie tylko odlegle brzmi, ale również daje swego rodzaju odskocznię od wszystkiego, co zwykłe i szare w naszym życiu na co dzień. Dlatego powstają takie filmy online.Dodaj nowy komentarz do artykułu Immortal – kobieta pułapka
Nick: