Dodany: 2013-06-20 10:37:33

 

John Carterfilm John Carter to połączenie dwóch typowo amerykańskich symboli. Chodzi przede wszystkim o symbol jakim jest młody weteran wojny secesyjnej, ale i człowiek, który staje się bohaterem przeniesiony do zupełnie innego świata.

 

Amerykanie łączą więc nie tylko fantastykę ze swoja martyrologią, ale również pokazują, że łączą stary styl z nowym, innym, takim, jakiego jeszcze nie było. film John Carter to przede wszystkim film, który skupia się na pokazaniu tego jak młody człowiek, którego się nie spodziewano w świecie, którym rządzą stwory przedziwne, nagle staje sie jedyną nadzieją tego świata na coś lepszego, na istnienie tej planety i normalne życie jej mieszkańców.

 

Film john carter to opowieść o tym, jak przyjdzie mu zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, a to wszystko w wersji jak filmy 3d i filmy hd. Polecamy wszystkim tym, którzy filmy online oceniają po efektach specjalnych, po drobnych szczegółach, które są jednak bardzo ważne. filmy online, jak ten mogą się wydawać nudne dla tych wszystkich, którzy nie są zwolennikami filmów fantastycznych jednak zapewniamy, że film jest doskonały i warto wytrwać.Dodaj nowy komentarz do artykułu John Carter
Nick: