Dodany: 2013-06-20 10:30:48

 

Thorfilm Thor to zdecydowanie coś dla tych, którzy lubią nie tylko ciekawe filmy, ale również opowieści, które mają w sobie coś więcej, jak choćby opowieści o upadłym superbohaterze, które rzadko zdarzają się w kinematografii.

 

Dzisiejsze kino nie ukazuje upadku superbohaterów, którym odbiera się nie tylko to, co daje im moc, ale również nadzieję. W tym przypadku, jakim jest film Thor zabiera się jeszcze dodatkowo świat, w którym żyją.

 

Film thor to przede wszystkim opowieść, którą można opisać kilkoma zdaniami – film o tym, jak upadły bohater się rehabilituje i ma za zadanie poradzić sobie w świecie, który niekoniecznie jest mu początkowo przychylny. filmy online, jak filmy hd można również uznać, za takie , które częściej stają się atrakcyjnymi filmami choćby dlatego, że są w innej wersji. Podobnie jak filmy 3d, które także można uznać, za tego typu ciekawe opowieści z racji choćby wydania w takiej wersji. Film ten pokazuje jak walka o swoje dobre imię wcale nie musi być tak łatwa jak w wielu filmach jest to przedstawione, zwłaszcza, kiedy okazuje, że superbohaterowi trzeba jeszcze oprócz mocy – pomocy innych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Thor
Nick: