Dodany: 2013-05-13 10:19:07

 

Rekiny z plażyFilmy online lubią bardzo dobrego zakończenia. To w końcu dla ludzi robi się filmy online i większość z nich będzie zadowolona z tego co dostanie w filmy online. Masa tego co możemy znaleźć w filmy online jest naprawdę słaba i schematyczna.

 

Warto zwrócić uwagę na film Rekiny z plaży jest to absurdalnie głupi pomysł i scenariusz rzecz rozgrywa się na pewnej wyspie. Podczas trzęsienia ziemi powstaje pęknięcie w skorupie na dnie oceanu wychodzą z tego pęknięcia bestie rekiny z otchłani morza. Nie są to zwykłe rekiny to drapieżne bestie, które potrafią poruszać się także pod piaskiem to nieco zmutowane i ulepszone rekiny. Jak sobie z takimi poradzić?

 

Na to pytanie będą musieli znaleźć odpowiedź dzieli ludzie walczący o życie z rekinami jest to chłopak i jego była dziewczyna, która jest kierownikiem wyspy. Udane wakacje będą chyba musiały poczekać na lepszy moment. Wyczucie idealnej chwili jest tu pojęciem dwuznacznym dla rekinów to jest doskonały moment dla ludzi już niekoniecznie. Kto chce na wakacjach walczyć o swoje własne przetrwanie przyzna chyba każdy kto zobaczy film Rekiny z plaży..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rekiny z plaży
Nick: