Dodany: 2013-05-13 10:17:23

 

Donner PassFilmy online to kino z dużą zawartością humoru. Często już same pomysły bywają komiczne, ale to nie wada filmy online. Zdecydowana większość z tego co widzimy w filmy online bywa zaskakująca.

 

Czasem to miłe a czasem niemiłe zaskoczenia warto oglądać filmy online w celach rozrywkowych. Fabuła film Donner Pass jest wciągająca dotyczy legend jakie krążą po górach. Są to naprawdę mocne pogłoski i plotki jakimi nie warto się sugerować tak myślą wszyscy turyście, którzy wykazali się odwagą do wejścia na nie. W górach jest cała masa plotek o tym, że kiedyś pewna ekipa zaginęła w górach, i została zmuszona do kanibalizmu względem siebie. Mało kto daje wiarę tym pogłoskom, nic nie jest jednak pewne.

 

Warto spojrzeć na realia z jakimi można zderzyć się w górach. Nieodstraszeni turyści będą uparcie wspinać się po górach i nie przejmą się tymi bzdurami jak sami twierdzą. Wszystko zaczyna się trochę zmieniać kiedy gubi się jeden z ich członków. Po jakimś czasie pojawiają się jego zwłoki do połowy zjedzone. To dosyć rzadki motyw, ale ciekawy z tego słynie film Donner Pass.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Donner Pass
Nick: