Dodany: 2013-05-13 10:11:51

 

Dead SeasonFilmy online to produkcje naprawdę bardzo wciągające. Większość z filmy online potrafi zaskoczyć i zszokować. W filmy online widzimy jak wiele jest pomysłów absurdalnych bez większego sensu.

 

Niestety wszystkie pomysły są realizowane w filmy online te bardziej abstrakcyjne i mniej. W film Dead Season widzimy jak para chłopak i dziewczyna walczą o przetrwanie a dlaczego? Bowiem wylądowali na bezludnej wyspie a stało się to wskutek walki o przetrwanie z zombie, które opanowały cały świat, każdy jego skraj nie ma miejsca, które nie byłoby zajęte przez te okrutne i niesforne istoty. Terytorium to wymaga jeszcze dopracowania i uwolnienia od tych podłych kreatur.

 

Nie wiadomo jak się od nich uwolnić, bezludna wyspa to miejsce w sam raz idealne dla całej rodziny na wakacje na schronienie przed zombie może tez. Film jest zaliczany do gatunku kina grozy to typowy i skomplikowany horror. Warto obejrzeć film Dead Season i przemyśleć sobie po co taki głupi film w ogóle ekranizować. Filmy tego rodzaju należą do najgorszych i najmniej skomplikowanych to prostota powinna być ich zaletą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dead Season
Nick: