Dodany: 2013-05-13 10:05:55

 

PrometeuszFilmy online to kino na miarę naszych czasów możemy w nim doszukać się odwołań kulturowych. Czasem powrót do korzeni jest naprawdę ważny jak tłumaczy nie jeden widz filmy online.

 

Sporo filmy online to produkcje wciągające i czasem pouczające wobec widzów. W większości przypadków w filmy online nie ma niczego szczególnego do oglądania. Takim filmem jest film Prometeusz to kino akcji pomieszane z science fiction i wykonane naprawdę dobrze. Tutaj pomysł jest nieźle absurdalny zawiera w sobie sporą dawkę humoru, ekipa ludzi wyrusza na drugi koniec wszechświata w poszukiwaniu śladów cywilizacji zamierzchłej od której mogła zostać zapoczątkowana nasza cywilizacja.

 

Początki czyli korzenie to coś do czego wszyscy zmierzają, każdego to interesuje. Poznanie prawdy może być śmiertelnie groźne i takie też się okazuje. Po dotarciu na miejsce wyjaśnia się, że początki cywilizacji mają związek z groźnymi kosmitami. Walka z nimi nie ma sensu ani szans na powodzenie. Ludzi jednak się nie poddają warto zwrócić uwagę na zakończenie, które pozostawia tę kwestię otwartą. Jej niedomknięcie jest furtką dla drugiej części warto zatem czekać na kontynuację film Prometeusz..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prometeusz
Nick: