Dodany: 2013-05-13 10:03:11

 

PaktFilmy online to coś dla każdego. Wszyscy możemy zmusić siebie do obejrzenia filmy online. Masa podobnych produktów jest łatwa do odnalezienia w filmy online. Nie warto przeznaczać na ten rodzaj rozrywki zbyt wiele czasu, filmy online nie są na tyle niezwykłe by tak w nie inwestować.

 

Fabuła film Pakt jest zadziwiająca i poruszająca mianowicie za sprawą wymieszania kilku gatunków. Warto zwrócić uwagę na sam pomysł. Jest on następujący pewna kobieta dopiero co pochowała matkę. Nie może się z tym jeszcze pogodzić do reszty i ma kłopot nie wie jak go rozwiązać.

 

Z pomocą nieproszoną przychodzi do niej pewna nadprzyrodzona siła i wspiera jej działania w godzeniu się ze swoim losem. Mało tego nagle zaczynają się dziać dziwne rzeczy coraz mniej wytłumaczalne i zrozumiałe. Tu pojawia się najprawdziwszy horror, akcja rozkręca się na nowo, bo zdarzenia nabierają tempa i w pewnym momencie dochodzi do kulminacji akcji i wszystko zaczyna się psuć. Film nie jest przebojowy ani odkrywczy co można zauważyć już na samym początku film Pakt.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pakt
Nick: