Dodany: 2013-05-13 10:00:47

 

Alien OriginFilmy online to kino na miarę naszych czasów. Większość z tego co znajduje się w filmy online to produkcje naprawdę wciągające. Zdecydowana większość z filmy online to produkcje naprawdę wzniosłe.

 

To co nowego możemy znaleźć w filmy online to przede wszystkim podejście do niektórych tematów. Jest to unikatowe i jedyne w swoim rodzaju podejście dosyć innowacyjne. Kultura jest czymś co przebija się do nas ze wszystkich możliwych dróg i źródeł. W film Alien Origin jesteśmy świadkami tego jak na terytorium dżungli możemy znaleźć nic innego jak kosmitów.

 

Grupka komandosów i dziennikarz lądują w dżungli i mają tam odbywać ćwiczenia bojowe. W trakcie ich odbywania napotykają naukowców badających dziwne rzeczy jak się potem okazuje są to kosmici a raczej ich jaja lub coś w tym stylu. Jest to początek prawdziwego horroru. Koszmar zacznie się na dobre kiedy z jaj zaczną się wykluwać postaci z kosmosu. Mogą być bardzo groźne i niebezpieczne oraz trudne do pokonania. Fabuła jakiej jesteśmy świadkami w film Alien Origin może być naprawdę ciekawa i nawet wstrząsająca.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Alien Origin
Nick: