Dodany: 2013-05-13 09:57:05

 

FurgonetkaFilmy online lubią motoryzację. Samochody to coś najlepszego dla mężczyzny, toteż nośne filmy online muszą je wykorzystywać. W większości filmy online to produkcje ponadczasowe o ile dobrze się je przygotuje.

 

Są gatunki w których nakręcono już wszystko i tak w filmy online horrory są już raczej tematem zamkniętym. Wyeksploatowanie tego tematu przyszło z czasem w końcu to jeden z najstarszych gatunków kina. Jest film Furgonetka który łączy motoryzację i horror a mianowicie za sprawą furgonetki. Bohater filmu to młody chłopak, który pragnie za wszelką cenę mieć samochód.

 

Na ulicy przypadkowo a może i nie natrafia na furgonetkę. Postanawia zostać jej właścicielem jeszcze nie wie co może z tego dla niego wyniknąć. W furgonetce czeka na niego prawdziwe i groźne niebezpieczeństwo jeszcze nieodkryte. Sam przekona się na własnej skórze jak to jest znaleźć się w środku zamieszania i walczyć o przetrwanie. Brzmi to dosyć komicznie, bo jak można walczyć i przetrwanie będąc w furgonetce. By się przekonać jak to jest możliwe musimy zobaczyć film Furgonetka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Furgonetka
Nick: