Dodany: 2013-05-13 09:55:28

 

EmergoFilmy online to kino tworzone dla zadowolenia masowego widza. Czasem gust widza masowego ulega dużej zmianie wynika to z ewolucji poglądowej i nie tylko niej a to ma wpływ na tworzone filmy online.

 

Rzadko który z filmy online jest na tyle dobry, że wszyscy chcą go oglądać. Warto przyjrzeć się filmy online z dużą dokładnością po to by dopracować każdy element jak najdokładniej. Błędy mogą się zemścić, jedno spojrzenie na film Emergo i już wiemy co się święci.

 

To film o duchach tutaj pewna zwykła rodzina mieszka w domu nawiedzonym. By to udowodnić i uwolnić się od ducha zatrudniają do badań ekipę doktorów uniwersyteckich od zjawisk paranormalnych. Przybywają z całym sprzętem i już zaczynają się dziać coraz bardziej dziwne rzeczy latające talerze, meble cienie itp. Im dłużej ekipa przebywa w domu tym bardziej działanie ducha nasila się, bo spece odkryją, że mają do czynienia z duchem. Nagle sytuacja staje się jeszcze bardziej dramatyczna i napięta wymaga działań natychmiastowych. Niestety dobrze już nie będzie jaki będzie finał film Emergo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Emergo
Nick: