Dodany: 2013-05-13 09:41:08

 

MinionFilmy online to kino dla ambitnych widzów, ale tylko w szczególnych przypadkach filmy online. Nie zawsze w filmy online jest dostatecznie dużo ciekawych wątków. Magnesem może być np. bardzo dobra fabuła oparta na ciekawej i tajemniczej historii, ale takich jest mało w filmy online.

 

Zdecydowana większość z filmy online potrafi nas zaskoczyć swoim ujęciem problemu. Czasem na plus czasem na minus. Arto przyjrzeć się takiej produkcji jak film Minion. Opowiada ona niesamowitą historię i przede wszystkim totalnie abstrakcyjną bowiem w kopalni w Nowym Yorku górnicy odkrywają szkielet i klucz. Owe odkrycie szybko obiega cały świat. Dociera też do drugiego końca świata, gdzie mieści się klasztor mnichów.

 

Wieść ich niepokoi z tej racji, że według twierdzeń Jezus wieki temu zamknął w wielkiej otchłani Szatana i teraz może on zostać uwolniony. Jego sługa Minion ma za zadanie zdobyć klucz i otworzyć wrota swojemu panu. Może to grozić olbrzymią katastrofą i całkowitym załamaniem wszechświata. Mnisi nie mogą do tego dopuścić i wysyłają z misją swojego najlepszego wojownika mnicha Lucasa obdarzonego największą mocą sprawczą. Taka jest fabuła film Minion.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Minion
Nick: