Dodany: 2013-05-13 09:26:12

 

I Miss UFilmy online to produkcje bardzo dobre kiedy trafimy na właściwy film. Często w filmy online jest pełno różnego rodzaju pułapek, które mogą sprawić, że filmy online będziemy odbierać źle.

 

Zdecydowana większość filmy online nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tematu przewodniego jaki jest powielany w filmach wzruszających. Wyciskacze łez to coś dla każdego w sam raz zdecydowanie dla kobiet. Mężczyźni nie są tak zainteresowani tym tematem jak kobiety. Toteż paniom poleca się film I Miss U to typowy dramat romantyczny. Opowiada on wzruszającą historię miłości jaka zawiązuje się między lekarzem a młodą stypendystką.

 

Rzecz rozgrywa się w szpitalu mianowicie do szpitala przychodzi młoda stypendystka zastanawiająca się nad swoją karierę jej mentorem zostaje nie kto inny a właśnie lekarz, który niedawno pochował żonę. Jest zamyślony i nieobecny w pracy dziewczyna postanawia mu pomóc robi jej się go żal. Rodzą się między nimi emocje i to bardzo silne. To co dzieje się w film I Miss U jest zaskakujące i rzadko spotykane w romansach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu I Miss U
Nick: