Dodany: 2013-05-13 09:24:32

 

Vamp UFilmy online to kino na miarę naszych oczekiwań i czasów. Warto obejrzeć dużo filmy online w celu nabrania lepszego wrażenia odnośnie filmy online ogólnie. W filmy online jest cała masa dobrych i przykładnych produkcji.

 

Większość z tego co trafia do filmy online jest naprawdę ciekawymi produkcjami. W film Vamp U możemy obejrzeć kolejną historię o miłości bardzo ciekawą z wampirami w tle. Mianowicie jeden wampir, który kilka lat temu w wprawdzie 300 doprowadził swoją ukochaną do śmierci. Od tego momentu nie rosną mu zęby przez co już wcale nie jest pełnoprawnym wampirem.

 

Sfrustrowany tą sytuacją musi stanąć do walki ze swoim problemem korzysta z pomocy lekarza swojego przyjaciela. Pomaga mu on jak tylko umie najlepiej i sprawdza się w tej roli znakomicie jego umiejętności są wyśmienite. Można je obserwować w film Vamp U. Przyjaciel poleca mu przywrócenie dawnej świadomości. Wampir zaczyna wykładać historię na uczelni poznaje studentkę, która do złudzenia przypomina jego ukochaną. Przypadkowo zamienia ją w wampirzycę i mamy kłopot..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Vamp U
Nick: