Dodany: 2013-05-13 09:22:42

 

StitchesW filmy online możemy obejrzeć filmy z każdego kraju. W filmy online dostępnych jest wiele różnych interesujących produkcji jedne mogą nas wciągnąć bardziej inne znacznie mniej. Wystarczy obejrzeć dostatecznie dużo filmy online by wiedzieć jak rozpoznać filmy online z danego kraju.

 

Irlandia także ma swoje kino np. horror film Stitches jest dosyć nietypowy. Sama historia wydaje się rzadko spotykana i mało wyeksploatowana. Przedstawia się następująco clown umiera w trakcie pokazu z winy jego pomocników. Tera powraca z zaświatów po to by dokonać zemsty na tych przez których znalazł się w tej trudnej sytuacji. Zemsta jest motywem przewodnim jaki musi towarzyszyć calunowi.

 

Bohaterowie film Stitches są przerażeni powrotem mściciela jakim jest claun. Jak się przed nim obronić. To trudne zadanie jakie zostało powierzone przypadkowym osobnikom, którzy kiedyś popełnili swoje zaniedbania. Teraz czeka ich zemsta. Masakra jest na ekranie. Irlandia raczej nie słynie z klimatów komediowych i horroru.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stitches
Nick: