Dodany: 2013-05-13 09:16:05

 

Dracula 3dFilmy online pełne są zaskakujących sytuacji. Mało jest w filmy online sytuacji, które stają się trudne do rozwiązania. Większość z filmy online korzysta ze sprawdzonych wzorów, toteż możemy nadziać się na pomysły, które już wcześniej były realizowane w innych starszych filmy online.

 

W film Dracula 3d jesteśmy świadkami bardzo ciekawej znanej na całym świecie historii o najsłynniejszym wampirze tego globu. Hrabia Dracula to postać kultowa i jedyna w swoim rodzaju tym razem jest on w wersji film Dracula 3d trójwymiarowy wampir to dużo jak na widzów.

 

Może zaskoczyć i zszokować na każdym etapie realizacji doborowa obsada znana od lat na całym świecie. Nie są to postaci anonimowe ani nieznane. Wszyscy znamy te postaci i historię również jedyną nowością w tej odsłonie jest właśnie trójwymiar. W tym filmie nie jest to coś naprawdę wartego zachodu to nic nadzwyczajnego ani szokującego. Mało jest scen walki czy jakiś spektakularnych śmierci, które w formacie 3 d sprawiłyby, że zamrze nam rytm serca. O tym opowiada film Dracula 3d..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dracula 3d
Nick: