Dodany: 2013-05-13 09:13:57

 

AntiviralFilmy online to często fabuły jakich nie spotykamy nigdzie indziej. Najdziwniejsze pomysły stają się na tyle łatwe do wdrożenia i możliwe do wykonania, że bardzo często coś pojawia się w filmy online.

 

Zdecydowana większość z filmy online jest naprawdę trzymająca w napięciu i potrafi wzbudzić spore zainteresowanie wśród wielu osób. Pierwszym sposobem na kontakt z klientem jest pokazanie mu absurdalnych pomysłów w filmy online. Taki na pewno jest pokazany w film Antiviral. Fabuła opiera się na czymś naprawdę dziwnym i niezwykłym po pierwsze istnieje klinika, która oferuje substancje z wirusami idoli. Popyt jest zastraszająco duży, ludzi biją się o strzykawki z wirusami swoich idoli po to by być bliżej ich. To naprawdę zabójcze przedsięwzięcie na każdym etapie realizacji.

 

Fabuła nabiera tempa i zyskuje nowy punkt zwrotny w chwili, gdy ginie jeden z idoli mas w okolicznościach niewyjaśnionych cena za jej wirusy rośnie lawinowo. Warto obejrzeć film Antiviral choć wydaje się on naprawdę szalony i stracony. Jest to niesamowity i durny film opowiadający sytuację jaką trudno sobie dzisiaj wyobrazić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Antiviral
Nick: