Dodany: 2013-05-10 15:24:29

 

filmy online i przemoc doskonale ze sobą współpracują. Zdecydowana większość filmy online jest wciągająca i potrafi pobudzić nas do przemyśleń. Masa z filmy online stanowi bardzo duże zagrożenie dla kina alternatywnego nie chodzi tylko o efekty specjalne czy profil widza. Pojawia się coraz więcej dobrych filmy online na poziomie.

 

Warto przyjrzeć się produkcji film Operacja Sofia tutaj mamy dosyć nietypową sytuację, ktoś likwiduje terrorystów, którzy stoją na czele największych terrorystów w Europie i Ameryce. Rządy tych państw stosunkowo łatwo odrzucają tę pomoc ze względów politycznych i operacyjnych nikt nie chce takiego stanu rzeczy pomoc jest nie na rękę. Postanawiają wydzielić więc grupkę agentów po to by złapać mordercę i zabić go. Sprawa nie jest łatwa pierwsze dane prowadzą prosto do Sofii.

 

Jak sobie z tym poradzić czy uporać się z takim wyzwaniem? To dosyć trudne zdarzenie nie jest łatwo dopaść takiego sprytnego i agresywnego mordercę poradzenie sobie z nim zajmie trochę czasu. Trzeba czekać na rozwikłanie do samego końca. film Operacja Sofia jest tajemniczy i zagadkowy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Operacja Sofia
Nick: