Dodany: 2013-05-10 15:13:55

 

Śmiertelna graW filmy online jest zdecydowanie za dużo przemocy. To problem jaki pojawia się nawet w kinie mało masowym takim jak np. alternatywne to kłopot, bo przemoc wcale nie jest nośnikiem informacji nie ma w niej żadnego przekazu tak jak w większości filmy online. Zdecydowana większość filmy online często wykorzystuje przemoc bez dania racji.

 

Tak nie powinno być z racji faktu, że odbiorcy filmy online to głównie dzieci. W film Śmiertelna gra również jest spora dawka przemocy. Polega ona na tym, że w przeszłości 10 lat temu ktoś zabił córkę pewnej kobiety żyje jeszcze jej drugie dziecko. Po latach morderca postanawia się odezwać i zagrozić ponownie kobiecie.

 

Nie ma ona wątpliwości co do tego, że rozmawia z mordercą wynik to z faktów i opisu jakiego udziela co do szczegółów zbrodni i śmierci jej dziecka. Kobieta kontaktuje się z wymiarem sprawiedliwości i prowadzi inteligentną grę z mordercą po to by wyprowadzić go w pole na dobre. Czy jej się to uda czy może przeżyć to starcie, trzeba przyznać, że to trudne życie i prawdziwe wyzwanie stojące przed nią, przyzna każdy kto zobaczy film Śmiertelna gra..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Śmiertelna gra
Nick: