Dodany: 2013-05-10 15:09:37

 

ExtractedUmysł był bohaterem wielu filmy online. I nadal pojawiają się nowe produkcje, które doskonale adaptują tego typu historie. filmy online o umyśle szybko zdobywają widownię na całym świecie.

 

Większość z tego co jest widoczne w filmy online bywa bardzo zaskakujące. Filmy online to dobre narzędzie do zapewniania odpowiedniego nastroju przed pokazaniem skutecznie jakichś ciekawych zjawisk. W film Extracted pomysł jest zaiste intrygujący polega na tym, że jeden z naukowców opracowuje wynalazek do wchodzenia do ludzkiego umysłu i zbadania go dogłębnie.

 

Nie starcza mu jednak pieniędzy na skończenie produktu w związku z tym musi poprosić i pomoc finansową kogoś z zewnątrz. Tym kimś może być rząd, wymiar sprawiedliwości chce wykorzystać ten wynalazek do swoich celów. Przy jego pomocy planuje się wchodzenie do głów kryminalistów. Jest to cel naprawdę mało szczytny. Mimo wszystko plany współpracy zostaną zawiązane i przechodzą w fazę realizacji. Jak zakończy się ta historia jaką widzimy w film Extracted.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Extracted
Nick: