Dodany: 2013-05-10 14:58:53

 

PusherRemake to powrót do tego co wcześniej już kiedyś było pokazywane czyli np. do jakiegoś filmu lub sztuki to odwołanie się do tego. W filmy online jest tego mnóstwo remaków doskonale znanym motywem jest to, że powraca się do raz już sprawdzonego pomysłu.

 

Taki jest system woli korzystać z bardziej sprawdzonych źródeł i rozwiązań zawsze można też liczyć na fanów, którzy chętnie obejrzą film. To na nich opierają się filmy online zdecydowana większość z filmy online to dzieła typu sequel lub coś nawiązującego do poprzednich filmy online. Fabuła film Pusher jest wciągająca to także remake słynnego na całym świecie obrazu pod tym samym analogicznym tytułem pokazywanym od lat.

 

Akcja jest następująca a mianowicie opiera się na tym, że główny bohater to nie kto inny a diller narkotykowy. Na jego nieszczęście został złapany przez policję i ma teraz na głowie wymiar sprawiedliwości. Udaje mu się ze wszystkiego jakoś wykaraskać, ale traci towar. Teraz przestępcy chcą zwrotu towaru jeśli diller nie zdobędzie go to nie upora się z mafiosami i czeka go śmierć . film Pusher koniecznie trzeba zobaczyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pusher
Nick: