Dodany: 2013-05-10 14:45:17

 

ZapachRealia naszego świata dość szybko ulegają zmianie. Warto na nie spojrzeć pod różnymi kątami często stają się widoczne w filmy online. Zdecydowana większość filmy online to produkcje mało kasowe.

 

Warto przyjrzeć się filmy online opowiadających o dawnych czasach i realiach. Może czasem trąci to nostalgią, ale zawsze ma coś ciekawego do przekazania. W film Zapach widzimy jak burzliwa kariera pewnej kobiety zostaje przerwana nagłymi wydarzeniami, które mogą wstrząsnąć świadomością każdego. Po śmierci ojca musi przejąć jego interes a jest nim między innymi obornik. Dla dziewczyny jest to tym trudniejsze, że obecnie pracuje branży perfum.

 

Musi pozostawić lub przynajmniej odstawić na bok tą zawrotną karierę i zająć się tradycyjnym rodzinnym biznesem. Przychodzi jej to z trudem, ale udaje jej się osiągnąć porozumienie wewnętrzne i postanawia zmierzyć się ze swoim życiem w taki właśnie sposób. Do pomocy przyjdzie jej doradca, który przez całe życie wspierał jej ojca w działaniach. Jego wiedza jest na tyle duża, że będzie wsparciem dla jej działań i przyczyni się do jej powodzenia. Cały biznes tylko na tym skorzysta. Warto zatem zobaczyć film Zapach ..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zapach
Nick: