Dodany: 2013-05-10 14:42:46

 

The ChildFilmy online to pozycje nieobowiązkowe. Można czasem zobaczyć jedne czy dwa filmy online trudno jednak spodziewać się czegoś doskonałego. Nie są to majstersztyki żadnego kina, filmy online należą do grupy mało ambitnego kina.

 

Większość filmy online nie przyciąga wzroku ambitnego widza. Fabuła film The Child wydaje się dosyć dziwna, ale mimo wszystko jest w niej coś ciekawego a co? Mianowicie jest to sam pomysł jaki jest realizowany w tym filmie. Pomysł przejawia się w tym, że do znanego i cenionego obrońcy przychodzi dziecko, które szuka zainteresowania.

 

Przedstawia się i zaczyna opowiadać, że w poprzednim wcieleniu było seryjnym mordercą. Na dodatek twierdzi, że potrafi to udowodnić zabiera prawnika na krótką przechadzkę po piwnicach w trakcie tej przechadzki prawnik z przerażeniem odkrywa szkielety na ścianach. To zwłoki ludzkie i nagle robi się bardzo nieprzyjemnie i niebezpiecznie. To wszystko sprawia, że sytuacja zaczyna się niebezpiecznie komplikować i napinać. Mimo wszystko pojawiają się rozwiązania z tej nieciekawej uliczki pełnej wątpliwości.film The Child koniecznie trzeba zobaczyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Child
Nick: