Dodany: 2013-05-10 14:25:41

 

NiewrażliwiFilmy online to często pole do popisu dla najbardziej wymyślnych i głupich dzieł. Często w filmy online przejawiają się fantazje reżyserów skłonne do emanowania na wszystkie możliwe sposoby po to by przekonać do siebie widzów.

 

To takie atrakcje specjalne jeśli chodzi o filmy online. Zdecydowana większość z filmy online jest tworzona z myślą o guście widza i jego preferencjach a często także ze względu na pomysły reżyserów coraz bardziej szalone. Bohaterowie film Niewrażliwi to dzieci żyjące w Hiszpanii podczas wojny domowej jaka się w niej odbywa. Naukowcy postanawiają zebrać grupkę dzieci, które nic nie czują w jednym miejscu i tak też robią.

 

Trzymając je w zamknięciu postanawiają przeprowadzać na nich eksperymenty biologiczne i inne tortury w celu wyleczenia ich z tej rzadkiej choroby. To dosyć osobliwy wymysł wydaje się to bardzo chore i rzeczywiście takie jest. Akcja film Niewrażliwi jest bardzo napięta i trzyma za gardło do samego końca. Warto przyjrzeć się tej pozycji w sposób bardzo dokładny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niewrażliwi
Nick: