Dodany: 2013-05-10 14:22:30

 

Modus AnomaliHorrory to druga twarz filmy online. Zdecydowana większość tego co pojawia się w filmy online to coś dla każdego na każdą okazję coś się znajdzie. Warto czasem poszukać czegoś idealnego w filmy online. Takie filmy jak film Modus Anomali należą do najlepszych filmy online w swoim gatunku czyli w serii horrorów.

 

Fabuła tego filmu opiera się na dosyć znanym motywie jaki panuje w wielu filmach a jest to motyw zagubienia w lesie. Zawsze w horrorze musi być las jest to główny bohater wszystkich akcji jakie mają miejsce w horrorze. Doskonałym pomysłem jest zaangażowanie magicznych stworów do całej kompozycji.

 

W film Modus Anomali mamy bardzo ciekawe motywy dwójka zagubionych dzieci jest poszukiwana przez ojca w lesie w którym dzieją się magiczne rzecz. Co się stanie kiedy spotka on koszmary ze swojego życia i dzieci zarazem. Takiego szoku można nie przeżyć. Wszystko utrzymane w typowo azjatyckim stylu, bo to w nim kręcono ten ciekawy film. Azjaci mają wiele do pokazania w swoim stylu kręcenia kina grozy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Modus Anomali
Nick: