Dodany: 2013-05-10 13:44:43

 

G.I. Joe: OdwetW ostatnich latach jest wysyp filmy online. Zdecydowana większość z filmy online to produkcje bardzo skoncentrowane w jednym obszarze i temacie. Warto zatem uważać na to co widzimy w filmy online, bo nieraz możemy natrafić na coś co nie sprzyja naszym gustom.

 

Większość filmy online to produkcje kasowe w przypadku kiedy dobrze się sprawdzają na swoim rodzimym rynku. Filmy akcji to coś co lubi każdy widz od czasu do czasu można sobie obejrzeć coś w tym stylu właśnie. Klimat kina akcji lat ubiegłych bardzo odbiegał od dzisiejszych. Nowym rodzajem kina akcji jest film G.I. Joe" Odwet, bohaterowie tego filmu to ekipa ocalałych po nagłym ataku nieznanych sprawców komandosów.

 

Ich przeżycie wisi już na włosku muszą teraz stawić czoła groźnym przeciwnikom zamaskowanym i atakującym z ukrycia. Jak teraz uratować się z tej trudnej sytuacji i mało komfortowej. Dzielni komandosi nie wiedzą jak walczyć o to by przetrwać a przede wszystkim przyświeca im zemsta, która jest głównym motywem film G.I. Joe" Odwet.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu G.I. Joe: Odwet
Nick: