Dodany: 2013-05-10 13:38:19
 

PanaceumFilmy online to coś na miarę oczekiwań fanów kina. Każdy z nas może trafić tam na coś dla siebie warto w tym celu przeglądać filmy online. Większość z filmy online utrzymana jest w jednym tonie, gatunek taki jak thriller może być przekonujący nawet w przypadku słabych aktorów, bo sam pomysł może już mocno zaskakiwać.

 

To najważniejsze, fabuła film Panaceum jest dosyć mocno realna. Całkowicie osadzona na prawdziwym gruncie coś co może spotkać każdego bez względu na wiek czy płeć. Emily traci męża wskutek tragicznej śmierci czysto przypadkowej nie może pogodzić się tak dramatycznym wydarzeniem, które wstrząsa jej życiem doszczętnie je przebudowuje. Jak ma się teraz odnaleźć?

 

Potrzebuje pomocy kogoś specjalnego w tym celu zatrudnia psychiatrę a ten jak to lekarz sięga po proszki przepisuje jej silne antydepresanty. Leki po początkowej pomocy zamieniają życie kobiety w piekło. Z jednego koszmaru do drugiego od jednej tragedii do drugiej. To swojego rodzaju balansowanie między jednym koszmarem a drugim na tym polega motyw przewodni i fabuły w film Panaceum.Dodaj nowy komentarz do artykułu Panaceum
Nick: