Dodany: 2013-05-10 13:31:19

 

Welcome to the PunchFilmy online i kino kryminalne to coś wspaniałego. Często wskutek połączenia tego gatunku z filmy online możemy uzyskać naprawdę dobre filmy online. Zdecydowana większość filmy online jest wciągająca warto zatem spojrzeć na te najciekawsze historie.

 

Taką może przedstawić film Welcome to the Punch. Opowiada on nieszablonową historię o tym jak stary kryminalista złodziej jest zaszyty w Islandii. Jednak dzieje się coś co zmusza go do powrotu z zagranicy do Londynu. Jego syn zostaje niesłusznie oskarżony o popełnienie przestępstwa by go ratować bohater postanawia wrócić i zająć się tą sprawą.

 

W film Welcome to the Punch widzimy jak zmaga się z przeszłością, bowiem ma swojego wroga w Londynie policjanta, który ściga go od lat. To praca jego całego życia musi go dopaść po to by czuć się dobrze. To warunek konieczny, od teraz zaczyna się bezpardonowa walka i pojedynek pomiędzy dwoma wytrawnymi graczami i zawodnikami. To finał historii toczonej przez dwadzieścia lat. Fabuła jest naprawdę trzymająca w napięciu i poważna potrafi zszokować w niektórych momentach.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Welcome to the Punch
Nick: