Dodany: 2013-05-10 13:20:06

 

Poszukiwana Sarah PenderFilmy online potrafią nas zaskoczyć i to bardzo mocno. Historie z życia wzięte przeniesione na ekran stają się naprawdę inspirujące i pociągają do samego końca co widać w filmy online. Zdecydowana większość z grona filmy online jest tematem inspirującym dla większości.

 

W film Poszukiwana Sarah Pender jest dosyć ciekawa historia to coś w rodzaju biografii opowiadanej w sposób fabularyzowany. Głowna bohaterka to młoda i inteligenta oraz przebiegła dziewczyna, która została w dzieciństwie porzucona przez matkę a chce iść na studia. Po ich skończeniu myśli o rozwoju swojej kariery. Na razie by zarobić pieniądze na studia postanawia wraz ze swoim chłopakiem sprzedawać narkotyki na szeroką skalę.

 

I nagle ląduje w więzieniu nie za sprawą narkotyków tylko śmierci sowich współlokatorów. Jest główną podejrzaną i jedyną usiłuje się wydostać z więzienia najpierw drogą prawną a potem dopiero próbuje ucieczki. Jaka jest prawda, jedno ze zdań promujących film brzmi, że ona ich do tego zmusiła co sugeruje jej udział lub wpływ w tym zamieszaniu, czy to prawda? Możemy o tym przekonać się później. Warto obejrzeć film Poszukiwana Sarah Pender.Dodaj nowy komentarz do artykułu Poszukiwana Sarah Pender
Nick: