Dodany: 2013-05-10 13:18:06

 

Bóg zemstyFilmy online to coś na miarę każdego gustu. Warto przyjrzeć się większości filmy online nim podejmie się decyzję, który wybrać na dzisiejszy wieczór. Warto przeszukać bardzo dokładnie filmy online w poszukiwaniu ciekawych produkcji. Zdecydowana większość z filmy online to kino zaskakujące.

 

W film Bóg zemsty widzimy jak ktoś chce się zemścić. Żona głównego bohatera zostaje brutalnie zgwałcona postanawia więc się zemścić. Przy jej łóżku zastaje faceta, który zna jego imię i jego żony oraz doskonale wie co się wydarzyło. Jest on reprezentantem tajnej organizacji, która pomaga ludziom w dokonaniu zemsty w zamian za prace dla całej organizacji.

 

Oczywiście główny bohater bez namysłu rzuca się w wir zemsty i walki o sprawiedliwość. W końcu to jej najbardziej potrzebuje i o nią walczy. Warto się przyjrzeć temu co dzieje się w tym filmie. Jest on dosyć zagadkowy i napięty jak na thriller przystało. Nieco mroczny i zadziwiający potrafi zaskoczyć i czasem też zszokować. film Bóg zemsty to kino na wysokim poziomie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bóg zemsty
Nick: