Dodany: 2013-05-10 13:15:06

 

Zabójcze ciałoO kobiecym ciele powstało wiele filmy online i innych dzieł. Zdecydowana większość z filmy online to dzieła mało znaczące na tle wielkich epokowych produkcji. Większość tego co zalicza się do grona filmy online trąci bardzo przeciętnym poziomem.

 

Masa produkcji w gronie filmy online jest standardowa i nie odróżnia się niczym od reszty. Warto zatem zwrócić uwagę na film Zabójcze ciało. Jest to opowieść o tym jak wygląda życie pewnej młodej dziewczyny, która jest boginią piękności w szkole i poza nią. Umawia się tylko z najprzystojniejszymi chłopakami i miewa zwariowane pomysły.

 

Marzy o niej cała szkoła, wkrótce zostaje one owładnięta przez demona, który kontroluje jej ciało we własnych celach. Jego celem jest natomiast zabijanie kogokolwiek. Postanawia wykorzystać niezwykłą urodę kobiety w jednym tylko celu do uwiedzenia mężczyzn w celu ich zabicia. I tak ta praktyka trwa aż przyjdzie czas by położyć temu ostateczny kres czyli zlikwidować zło w zarodku u zdusić je ostatecznie. Jak zakończy się film Zabójcze ciało? To trzeba zobaczyć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójcze ciało
Nick: