Dodany: 2013-05-10 13:11:21

 

IntruzFilmy online to coś dla każdego bez względu na wiek i preferencje. Każdy znajdzie coś dla siebie w filmy online. Tu nie ma miejsca na rozczarowanie nie po to tworzy się filmy online. Dowodem tego jest cała seria głupich filmy online takich jak film Intruz.

 

Jego fabuła jest mało inspirująca choć z gatunku science fiction. Pomysł znany w innych odsłonach cały film opiera się na tym, że w dalekiej przyszłości ludzie mają dusze, które choć mają dobre intencje to są całkowicie pozbawione emocji. Wpływa to na zachowanie ludzi w dosyć jednoznaczny sposób, stają się oni mniej wiarygodni i prostolinijni.

 

To nie to jednak stanowi problem w film Intruz. Sam kłopot jest zupełnie inny, bowiem te dusze to małe potwory z którymi za chwilę zaczną być problemy. Jedna dziewczyna, która jest główną bohaterką uczy swoją duszę emocji i powoli zaczyna się jej to udawać. Co z tego przyjdzie jak się to skończy? Trzeba obejrzeć film Intruz i wyrobić sobie konkretne zdanie jasny przekaz jest na pierwszym miejscu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Intruz
Nick: