Dodany: 2013-05-10 13:09:12

 

HipnotyzerZdecydowana większość filmy online nie należy do klasyków. Większość z tego co pojawia się w filmy online jest dedykowane kilku specyficznym osobom o ile potrafi zdobyć ich gust. Nie każdy wie jakie filmy online lubi.

 

Fabuła film Hipnotyzer jest trzymająca w napięciu od samego początku do końca tej opowieści. Nie jest ona wyjątkowa, bo wiele produkcji wcześniej można było znaleźć w nich coś podobnego o ile nie identycznego w setkach innych filmów. To co widać w film Hipnotyzer może być nawet przerażające a to za sprawą historii.

 

Wskutek dramatycznych zdarzeń, w rodzinnym domu odgrywa się tragedia jedynym ocalałym jest młody chłopak. Jednak on nic nie mówi od chwili rozegrania się tej wielkiej tragedii. Nie wiadomo jak dotrzeć do tego malca, bo przecież jest on ofiarą tych dramatycznych wydarzeń i może wskazać sprawcę. Policja zatrudnia hipnotyzera. Od tego momentu zaczyna się tajemnicza gra i film Hipnotyzer staje się mniej zrozumiały i jasny. Trudno tu o jakieś większe szanse na przetrwanie, bo zaczyna się prawdziwa wyliczanka. Psychiatra i jego rodzina są zagrożeni..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hipnotyzer
Nick: