Dodany: 2013-05-10 12:56:22

 

NiepamięćKino przyszłościowe to science fiction ma ono swoje wysokie miejsce w filmy online. Zdecydowana większość z filmy online pokazuje, że to kino ma jeszcze wiele do pokazania. Większość z filmy online nie jest oszałamiająca, ale nowy z filmy online znany w gatunku science fiction jest film Niepamięć.

 

Opowiada on o losach ludzkości w planowanym roku 2077, ludzie opuścili Ziemię, bo nie dało się na niej żyć z racji napromieniowania jakie jest na naszej planecie. Wszyscy musie przenieść się na księżyc w pewnym momencie pojawiają się dziwne rzeczy. Jeden z mieszkańców odkrywa ciekawą zagadkę jej rozwiązanie jest kluczem do rozwiązania filmu. Jest to film akcji pełno tu strzelanin, pościgów i tego typu wydarzeń.

 

Wszystko jest naprawdę bardzo wciągające i interesujące. film Niepamięć wszedł właśnie na ekrany kin i już podbił światowe box officy bez trudu. Wejście do pierwszej dziesiątki zajęło mu niewiele czasu od pierwszego weekendu może cieszyć się rekordowym powodzeniem. O tym opowiada film Niepamięć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niepamięć
Nick: