Dodany: 2013-05-10 12:50:58

 

Śniegi wojnyKino wojenne ma wiele twarzy, przeważnie jednak najbardziej znana jest ta okrutna twarz widać to w każdym filmy online od lat. Tendencja ta jest trwała i niezmienna od lat nie ma zbyt wielu innych filmy online, w których wojna byłaby przedstawiona jakoś inaczej.

 

filmy online to kino na miarę naszych czasów. Całkiem nowe i nieznane oblicze wojny zostało przedstawione w film Śniegi wojny. film Śniegi wojny to nowa jakość w filmy online zupełnie nowa dotąd nieznana bowiem na norweskim pole śnieżnym spotykają się dwa obce sobie fronty niemieccy żołnierze i angielscy są to lotnicy i spadochroniarze.

 

Okazuje się, że to ze sobą mają problem a z pogodą zima w wydaniu norweskim jest znacznie cięższa niż ich rodzima Postanawiają zawiesić ogień walki po to by przetrwać zimę. Jest ona na tyle trudna, że bez swojego wzajemnego wsparcia nie uda im się pokonać tej niesfornej pogody. Śnieg i mróz dostają się wszędzie przeciskają się przez najmniejsze szczeliny a ubranie żołnierzy nie jest wystarczającą zaporą dla zimna i brzydkiej pogody. Trzeba ją zatrzymać jakoś inaczej. Razem współdziałają w osiągnięciu tego wymarzonego celu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Śniegi wojny
Nick: