Dodany: 2013-03-14 14:19:04

 

Jednostkaserial Jednostka to serial dla twardziel o twardzielach. serial Jednostka opowiada o grupie mężczyzn, wojskowych, którym przyszło działać w całkowitej konspiracji i całkowitej niewiedzy społeczeństwa o ich istnieniu.

 

Tworzą oni ekipę do zadań specjalnych rządu, taką, o której nikt nie może się dowiedzieć, ani nikt nie może ich zdradzić. serial Jednostka to serial, który ma w sobie, w każdym odcinku masę akcji, której nie powstydziłby się reżyser dobrego filmu akcji. Serial jednostka to przede wszystkim opowieści o kolejnych zadaniach jednostki, które zawsze wymagają ogromnej odwagi i doświadczenia.

 

seriale online ten to również serial, który ma za zadanie pokazać, że nawet tacy twardziele są jednak tykalni, a ich słabym punktem w większości przypadków jest rodzina i jej problemy. serial Jednostka jest więc serialem opisującym jakby zderzenie dwóch światów, w których występują wspomniani członkowie jednostki. Jeden świat to ten brutalny, w którym nie mają żadnych zahamowań, drugi zaś to ten rodzinny, inny, przyziemny i przede wszystkim dla większości z nich święty. Serial polecamy miłośnikom dobrej akcji i przygody na najwyższym poziomie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jednostka
Nick: