Dodany: 2013-03-14 14:15:17

 

Journeyman podróżnik w czasieserial Journeyman podróżnik w czasie to serial jak sama nazwa mówi o podróżniku, czyli osobie, która często zmienia miejsce swojego położenia, w tym przypadku jest to głównie położenie między czasowe, czyli podróże w czasie.

 

serial Journeyman podróżnik w czasie to serial, który pokazuje jak podróżuje w czasie człowiek, który ma swoje życie w swojej przestrzeni, a o tym darze dowiaduje się przez przypadek i wcale nie cieszy go on. serial Journeyman podróżnik w czasie to serial opowiadający o człowieku, który pozostawia swoją rodzinę, by podróżować w czasie dla ludzi, którym musi pomóc.

 

Podróżując tak w czasie nasz główny bohater spotyka swoją dawną miłość i szybko okazuje się, że może sprawić, że dziewczyna nie zginie – tak jak miało to miejsce w teraźniejszości. seriale online o podróży w czasie to bardzo częsta fabuła w tego typu produkcjach choć najważniejsze jest jednak to, że serial ten pokazuje, jak nasz podróżnik będzie musiał wybierać, dobierać tak przeszłość by możliwie nie zaszkodzić swojej teraźniejszości, którą ma przecież ułożoną i pewną. Czy jednak kiedy zacznie zmieniać przeszłość nie będzie miało to wpływu na utratę części teraźniejszości? Przekonaj się sam oglądając serial Journeyman podróżnik w czasie !.Dodaj nowy komentarz do artykułu Journeyman podróżnik w czasie
Nick: