Dodany: 2013-03-14 14:06:29

 

Nadzdolniserial Nadzdolni to serial, który opowiada o nietypowych nastolatkach, a mianowicie o geniuszach, którzy w związku z tym, że są inni niż rówieśnicy muszą mieć dwa razy bardziej grubą skórę, by wszystko znieść.

 

serial Nadzdolni to serial opowiadający o tym, jak trójka geniuszy przenosi się szybciej niż rówieśnicy do liceum, wciąż jednak będą gimnazjalistami. Ten fakt sprawia, że młodzież licealna dziwnie patrzy na naszych głównych bohaterów, a część z nich zgotuje im również niemiłe przyjęcie. serial Nadzdolni to nieco inny rodzaj serialu niż te, do których przywykliśmy.

 

Chodzi przede wszystkim o to, że do tej pory oglądaliśmy seriale, które miały za zadanie pokazać głównie, że nie tylko dzieciaki mają problem wtedy, kiedy są głupsze niż reszta, w tym serialu role się odwróciły i nowością przedstawioną w serialu jest bycie mądrzejszym niż reszta. Serial online ten bawi, ale również pokazuje przygody niezwykłej grupki przyjaciół, a także ich przyjmowanie się do nowej społeczności, co nie będzie łatwe, ani momentami przyjemne, ale zabawne. serial Nadzdolni to przede wszystkim serial młodzieżowy i dla widza dorosłego może to być raczej serial nudny, dlatego polecamy jednak określonej grupie wiekowej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nadzdolni
Nick: