Dodany: 2013-03-14 13:57:16

 

Deceptionserial Deception to serial, który opowiada o śledztwie jakie prowadzone jest w sprawie śmierci młodej celebrytki.

 

Co prawda opinia publiczna uważa, że kobieta umarła, bo nadużywała narkotyków i alkoholu, jednak jeden agent twierdzi, że to nie mogła być śmierć, a samobójstwo. serial Deception pokazuje jak w jego staraniach o odnalezienie sensu w tym co się stało pomaga mu inna policjantka, która przyjaźniła się w czasach dzieciństwa ze zmarłą. seriale online pokazuje jak oboje walczą z tym, co dookoła się mówi i na co wszyscy się zgadzają – w myśl zasady – piła więc zmarła.

 

serial Deception pokazuje jednak dodatkowe wątki, które opisują jak policjantka zamieszkuje blisko rodziny celebrytki i poznaje luksusy w jakich żyła zmarła. Szybko jednak okazuje się, że jej życie nie było takie, jak wszystkim mogło się wydawać. Szybko również policjanci wpadają na trop ogromnej afery połączonej ze śmiercią kobiety. serial Deception polecamy każdemu, kto lubi odkrywać zagadki razem z serialowymi bohaterami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Deception
Nick: