Dodany: 2013-03-14 13:55:01

 

The Americansserial The Americans to serial opowiadający o latach 80- tych tego wieku, kiedy to życie wyglądało nieco inaczej niż dziś. serial The Americans to serial, który jednak skupia się wokół rosyjskiego wywiadu, a konkretnie KGB.

 

Naszymi głównymi bohaterami są agenci, którym przyszło udawać małżeństwo z dziećmi, tak by nikt nie podejrzewał, czym zajmują się tak naprawdę. Serial opowiada o ich tajnych akcjach wywiadowczych, a także o tym, jak męczą się udając życie, którego nie prowadzą. seriale online polecamy tym, którzy lubią filmy o szpiegach, wywiadach, czy spiskach.

 

serial The Americans z pewnością spodoba się również tym, którzy lubią stylistykę lat 80-tych – serial ten właśnie na te lata jest stylizowany. serial The Americans to coś, co może się jednak nie spodobać typowym Amerykanom, którzy nie mają dystansu do takich historii i wciąż nie wierzą w to, że obce wywiady mogły działać po sąsiedzku , udając zwykłe, amerykańskie rodziny. To, co wyróżnia ten serial to fakt inne, odważnej fabuły i tematu, który doskonale opracowano merytorycznie przygotowując ten serial.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Americans
Nick: