Dodany: 2013-03-14 13:42:44

 

Jim wie lepiejserial Jim wie lepiej to serial, który jest niejako serialem rodzinnym, o każdym z nas i naszej rodzinie, tyle tylko, że w świecie USA i z tamtejszą mentalnością.

 

serial Jim wie lepiej to serial opowiadający o małżeństwie z dziećmi. Ona- delikatna, piękna, pani domu, on-budowlaniec, wielbiciel piwa i bluesa. Pasują do siebie jak kwiatek do kożucha jednak ogromnie się kochają. serial Jim wie lepiej to serial opowiadający codzienne perypetie tej pary, ich wzajemne przepychanki, wojnę na codzienne obowiązki i przede wszystkim, wspólne zabawy. seriale online pokochali Amerykanie, a szybko również Polacy.

 

Serial wzbudza ogromną sympatię głównie tych, którzy kochają seriale nieagresywne, zabawne, proste. Serial ten właśnie do takiej kategorii pasuje idealnie. serial Jim wie lepiej polecamy każdemu, komu wydaje się, że również na codzienności jego rodziny można by nakręcić dobry, komediowy serial. Serial ten potrafi rozbawić nawet największego ponuraka. Polecamy wszystkim, którzy chcą się rozerwać przed telewizorem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jim wie lepiej
Nick: