Dodany: 2013-03-14 13:36:50

 

Idiota za granicąNiejednokrotnie, kiedy wyjeżdżamy na wakacje za granicę, czujemy się jak idioci, bo często całkiem przypadkowo nie tylko obrażamy tubylców, ale również mamy kłopot z porozumiewaniem.

 

serial Idiota za granicą to serial, który mógłby powstać niemal każdym z nas, kto wyjeżdża do jakiegoś kraju bez uprzedniego zapoznania się z obyczajami i tradycjami społeczeństwa, w którym przez wakacyjny czas będziemy musieli żyć. serial Idiota za granicą to serial, który opisuje przygody mężczyzny, któremu zafundowano podróż dookoła świat, by nie tylko zobaczył 7 cudów świata, ale również by poznał kulturę innych światów.

 

serial Idiota za granicą pokazuje, jak trudno, ale i zabawnie bywa w innych społecznościach. Nasz główny bohater na własnej skórze przekonuje się jak traktowany jest idiota za granicą, czyli ktoś nieprzystosowany do miejsca, w którym się znalazł. Co ciekawe seriale online serial Idiota za granicą ma formułę dokumentu, co nas przekonuje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Idiota za granicą
Nick: