Dodany: 2013-03-14 13:24:35

 

Anatomia Prawdyserial Anatomia Prawdy to serial, który zdecydowanie przypadnie do gustu tym, którzy oglądają już serial kości.

 

serial Anatomia Prawdy to serial opowiadający o zdolnej neurochirurg, która po wypadku musiała zrezygnować z pracy na sali operacyjnej. Jednak jej talent nie został zmarnowany. Lekarka staje się lekarzem sądowym, przy czym pomaga policjantom najlepiej jak potrafi odgadywać kryminalne zagadki na podstawi swoich badań. Jej metody działania nie zawsze zyskują aprobatę, jednak niemal zawsze są skuteczne.

 

serial Anatomia Prawdy to serial łączący tematykę medyczną , naukową i kryminalną, a takie serial doskonale sprawdzają się na rynku serialowym. seriale online już zyskał masę fanów, którzy nie mogą doczekać się kolejnych już sezonów z przygodami ulubionej pani neurochirurg. serial Anatomia Prawdy zyskuje nie tylko na połączeniu kryminalnych tematów z tematami typowo naukowymi, ale również na ciekawej obsadzie i dialogach, które często rozładowują napięcie, które tworzy się w trakcie rozwijania fabuły.Dodaj nowy komentarz do artykułu Anatomia Prawdy
Nick: