Dodany: 2013-03-14 13:22:30

 

Dr Houseserial Dr House to jeden z najlepszych seriali, jakie mamy dziś do dyspozycji w telewizji. To seriale online medyczny, ale jednocześnie serial nieco inny niż te typ[owo medyczne produkcje, do których zdołaliśmy już się przyzwyczaić.

 

serial Dr House to opowieść o lekarzu, który jest często spełnieniem najgorszych koszmarów nie tylko pacjenta, ale również swoich współpracowników, którzy jednak nie potrafią oprzeć się pokusie współpracowania z tym lekarzem. serial Dr House opowiada bowiem o lekarzu, który jest doskonałym wręcz genialnym diagnostykiem. Jego zadaniem jest wyszukiwanie chorób nie samo leczenie.

 

To co ciekawe w serial Dr House to przede wszystkim masa zabawnych wątków, które wynikają ze sposobu bycia naszego głównego bohatera i jego pomysłów. Serial ten to doskonałą rozrywka, ale i świetnie pod względem merytorycznym przygotowany serial medyczny, który tak spodobał się na całym świecie, że powstało kilka sezonów opowieści o tym lekarzu i jego współpracownikach, z których każdy ma inny cel współpracy z housem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dr House
Nick: