Dodany: 2013-03-14 13:18:01

 

Nie z tego świataserial Nie z tego świata to serial opowiadający historię rodziny, która jest nękana przez przerażające zdarzenia.

 

Najpierw ginie matka , później ojciec rusza w poszukiwania osoby, która mogła się do tego przyczynić i sam znika z pola widzenia swoich synów. Synowie jednak postanawiają iść za ojcem, który pochłonął się w świecie nienawiści i chęci zemsty. serial Nie z tego świata to serial, który z pewnością spodoba się tym, którzy kochają połączenie serialu przygodowego z serialem fantasy.

 

seriale online tego typu ma za zadanie pokazać efekty specjalne, ale i wpisać się niejako w trend, który obecnie panuje w produkcjach telewizyjnych i kinowych. Ten trend to tworzenie seriali i filmów o wampirach, potworach i istotach nie z tego świata, które pojawiają się jednak w naszym świecie. serial Nie z tego świata to serial, który ma przede wszystkim za zadanie wciągnąć w poszukiwania samego widza i pokazać mu świat jaki reżyser serialu przygotował dla widzów kochających fantastyczne obrazy, których coraz więcej w produkcjach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie z tego świata
Nick: