Dodany: 2013-03-14 13:08:15

base64(IHN0eWxlPSJmbG9hdDogbGVmdDsiIHNyYz0iaW1hZ2VzL2ZpbG00LnBuZ2RkNGExLnBuZyIgYWx0PSJQcmV0dHkgTGl0dGxlIExpYXJzIiB3aWR0aD0iMjE2IiBoZWlnaHQ9IjEyNyIg)base64serial Pretty Little Liars to opowieść o typowej grupce amerykańskich uczennic, które żyją imprezami, zakupami i plotkami na tematy znane tylko młodzieży.

 

serial Pretty Little Liars to serial, który opowiada ich historię pięknego, kolorowego, wydającego się być szczęśliwym życia. serial Pretty Little Liars pokazuje jednak w pewnym momencie pazur.

 

Tym pazurem jest przede wszystkim fakt, że dziewczyny coś ukrywają. seriale online z odcinka na odcinek pokazuje jak ukrywają one coś, co jest przerażające dla nich samych. Serial ten pokazuje czasy, kiedy była z nimi jeszcze jedna dziewczyna, jednak umiera. Szybko okazuje się, że dziewczyny wiedzą coś więcej niż reszta na temat jej śmierci i co najważniejsze – boją się tego, co wiedzą i tego, że nagle zaczynają od nieżyjącej koleżanki otrzymywać wiadomości. serial Pretty Little Liars z pewnością spodoba się tym, którzy lubią serial mające w sobie jakąś historię, której od początku należy się domyślać, bo nie jest pokazana wprost. Serial polecamy również tym, którzy lubią amerykańskie filmy i seriale o problemach i sytuacjach młodych ludzi tamtej mentalności.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pretty Little Liars
Nick: