Dodany: 2013-03-14 12:51:58

 

The Walking Deadserial The Walking Dead to serial, który został zrobiony na bazie książki, która mówiła o tym samym, czyli walce jedynych jednostek, które przeżyły w świecie opanowanym przez zombie.

 

serial The Walking Dead to serial opowiadający właśnie o zmaganiach tych, którzy chcą przeżyć w świecie, który opanowały zombie, które nie cofną się przed niczym by zniszczyć ostatnich ludzi. serial The Walking Dead to serial przygodowy, jednak z nuta fantasy, to serial który ma za zadanie przede wszystkim pokazać , jak zachowują się ludzie, kiedy walka toczy się o ich życie, kiedy ludzie są w poważnym niebezpieczeństwie.

 

seriale online jak ten co prawda nie powinien być kręcony na zbyt wiele sezonów, bo zwyczajnie może się okazać, że to co mogłoby trwać jeden sezon będzie ciągnęło się tracąc fabułę przez kolejne tygodnie. Serial ten polecamy wszystkim, którzy lubią opowieści o wampirach, zombie, czy innych stworach zagrażających życiu ludziom, z którymi ludzie muszą walczyć. serial The Walking Dead to również masa akcji i przygód, ale również liczne, dramatyczne wątki, które uatrakcyjniają przekaz serialu.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Walking Dead
Nick: