Dodany: 2013-03-14 12:41:30

 

Misja Afganistanserial Misja Afganistan to serial polski opowiadający o żołnierzach, którzy zostali wysłani na misję do Afganistanu.

 

serial Misja Afganistan pokazuje jak trudne są nie tylko relacje żołnierzy, którzy się tam zaciągnęli, ale również jak trudne jest samo bycie na takiej wymianie. seriale online, jak ten pokazuje również, czym są spory między ludźmi, którzy znajdują się daleko od rodziny i brakuje im niemal wszystkiego. serial Misja Afganistan pokazuje dodatkowo konflikt, który rodzi się między dowódcą, a podwładnymi.

 

Chodzi przede wszystkim o to, że dowódcy zarzuca się, że jest tylko i wyłącznie na swoim stanowisku dlatego, że miał tak zwane plecy, czyli dostał stanowisko po znajomości. Serial online ten nie jest wolny również od wątków miłosnych, które nie tylko są bardziej skomplikowane niż się to wydaje na początku, ale również może przysparzać wielu dodatkowych problemów. serial Misja Afganistan jest o tyle ciekawym, polskim serialem,że do tej pory nikt nie podjął się takiej tematyki serialu, a tu dodatkowo dobra, ciekawa obsada sprawia, że serial ten aż chce się oglądać.Dodaj nowy komentarz do artykułu Misja Afganistan
Nick: